• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Свіжий сир, твердий сир

Торги не відбулися

450 651.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 253.26 UAH
Номер: 2a05a9b172944f5c8df21b85db451566
Внутрішній номер закупівлі: 3079552
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-21-002824-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Леонідівна Брик +380970812075 rolicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 450 651.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 253.26 UAH
Період уточнення: 21.01.2019 16:13 - 28.01.2019 15:49
Період прийому пропозицій: 21.01.2019 16:13 - 07.02.2019 15:49
Аукціон: 08.02.2019 11:42 - 08.02.2019 12:09
Період кваліфікації: 08.02.2019 12:09 - 22.02.2019 14:31

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свіжий сир
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 2000 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 35000, Україна, Рівненська область, Костопіль, Данила Галицького, 7 На карті
Твердий сир
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 1540 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 35000, Україна, Рівненська область, Костопіль, Данила Галицького, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне Підприємство Волинь-Торг Галичина

Оскарження: 08.02.2019 12:09 - 24.02.2019 00:00
Початкова пропозиція 366 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
334 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.02.2019 14:41
Документи 23
Скарги 0
ФОП "ЧАБАНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

Оскарження: 22.02.2019 13:11 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 389 230.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
335 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2019 13:18
Документи 16
Скарги 0
ФОП "ЖЕЛЕЗНИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ"

Оскарження: 22.02.2019 13:18 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 442 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2019 14:31
Документи 21
Скарги 0