-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вершкове масло- ID: UA-2020-12-07-000809-c
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7569124
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГОРОДЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вершкове масло- ID: UA-2020-11-18-000258-b
- Дата створення : 18.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7249337
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГОРОДЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2020-09-02-000602-a
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6121928
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГОРОДЧАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2020-01-02-000237-b
- Дата створення : 02.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4280114
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло- ID: UA-2019-12-16-001803-c
- Дата створення : 16.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4187188
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційперіод закінчився 2 434 дні назад
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло- ID: UA-2019-11-29-002734-b
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4090703
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло- ID: UA-2018-12-19-000467-b
- Дата створення : 19.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2873866
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло- ID: UA-2018-11-29-000947-a
- Дата створення : 29.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2820168
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2018-02-27-000587-b
- Дата створення : 27.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1737461
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2018-02-27-001478-c
- Дата створення : 27.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1736575
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2018-02-27-000126-a
- Дата створення : 27.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1733927
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2018-02-26-001427-c
- Дата створення : 26.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1731618
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2018-02-26-000402-a
- Дата створення : 26.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1730997
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2018-02-23-001579-c
- Дата створення : 23.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1726101
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2018-02-23-000489-c
- Дата створення : 23.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1724648
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02143471ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -