• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло

Вершкове масло

Торги не відбулися

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер: ab1dafe7a6bc47cdaa0f160f055eb5ad
Внутрішній номер закупівлі: 2820168
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-29-000947-a   
Замовник: Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації
Контактна особа: Дрогомирецький Іван +380347124147 sekretarvob@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 250.00 UAH
Період уточнення: 29.11.2018 17:57 - 04.12.2018 18:30
Період прийому пропозицій: 29.11.2018 17:57 - 14.12.2018 18:30
Аукціон: 17.12.2018 12:00 - 17.12.2018 12:27
Період кваліфікації: 17.12.2018 12:27 - 19.12.2018 12:35

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 3000 кілограм
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 77701, Україна, Івано-Франківська обл., смт. Богородчани, заклади управління освіти, молоді та спорту Богородчанської РДА На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"

Оскарження: 17.12.2018 12:27 - 30.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 359 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
357 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.12.2018 12:28
Документи 31
Скарги 0
ТОВ "ІНЗАРГО"

Оскарження: 19.12.2018 12:28 - 30.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 382 536.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 279.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.12.2018 12:33
Документи 26
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД"

Оскарження: 19.12.2018 12:33 - 30.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 388 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.12.2018 12:35
Документи 29
Скарги 0