-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2020-01-02-000237-b
Для ДНЗ та НВК закладів освіти Богородчанського райоу
Завершена
422 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
c782ecc52d414203a55526ea1c672ec7
Внутрішній номер закупівлі:
4280114
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-02-000237-b
Замовник:
Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143471
-
Адреса:
77701, Україна, Івано-Франківська обл., смт. Богородчани, Івано-Франківська область, Богородчанський район ,смт.Богородчани ,вул.Шевченка,буд.53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванус Оксана Петрівна 0979035067 VOB-56@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку із відсутністю достатньої кількості учасників, закупівля послуг не відбулася, вважаючи на необхідність закупівлі вершкового масла в закладі прийнято рішення про застосування “переговорної” процедури закупівлі послуг за предметом “15530000-2-Вершкове масло» на підставі п.4 ст.35 Закону , тобто переговорної процедури закупівлі, оскільки замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тедерній документації. Документальним підтвердження застосування саме цієї підстави для проведення переговорної процедури закупівлі є два Звіти про результати проведення процедури закупівлі, в яких вказано підставою відміни тендеру- подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до річного плану закупівель 29 листопада 2019 року року було оголошено проведення процедури « відкриті торги» на закупівлю послуг за предметом закупівлі ДК 021:2015:15530000-2 — Вершкове масло на 2020 рік на суму 456000,00 грн ідентифікатор закупівлі UA-2019-11-29 -002734-b ● Вершкове масло . У зв’язку із відсутністю достатньої кількості учасників, закупівля послуг не відбулася. 16 грудня 2019 року вдруге було оголошено проведення процедури « відкриті торги» на закупівлю послуг за предметом закупівлі ДК 021:2015:15530000-2 — Вершкове масло на 2020 рік на суму 456000,00 грн ● ідентифікатор закупівлі UA-2019-12-16-001803-с Торги не відбулися . У зв’язку із відсутністю достатньої кількості учасників, закупівля послуг не відбулася, вважаючи на вищезазначене та необхідність закупівлі ДК 021:2015:15530000-2 — Вершкове масло на 2020 рік в закладі прийнято рішення про застосування “переговорної” процедури закупівлі послуг за предметом закупівлі ДК 021:2015:15530000-2 — Вершкове масло на 2020 рік з ТзОВ «ДОБРО ГРУП» в особі в.о. начальника Івано-Франківського підрозділу Н.В. Спосіб., так як іхня цінова пропозиція в сумі 422400,00 грн була єдиною та економічно вигідною для Замовника . Вважаючи на все вище описане та необхідність закупівлі вершкового масла в закладі прийнято рішення про застосування “переговорної” процедури закупівлі послуг за предметом “15530000-2-Вершкове масло» на підставі п.4 ст.35 Закону , тобто переговорної процедури закупівлі, оскільки замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тедерній документації. Документальним підтвердження застосування саме цієї підстави для проведення переговорної процедури закупівлі є два Звіти про результати проведення процедури закупівлі, в яких вказано підставою відміни тендеру- подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
422 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВершкове масло
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
3300 кілограм
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ " ДОБРО ГРУП"
Оскарження: 02.01.2020 15:40 - 13.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41805303
-
Контактна особа:
Н.В. Спосіб +0673500677
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська обл., Львів, Драгана,1/64
Оскарження: 02.01.2020 15:40 - 13.01.2020 00:00
Ціна пропозиції
422 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2020 15:46
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fa258353b774963aab982988d2ee680
Ідентифікатор договору:
UA-2020-01-02-000237-b-b1
Постачальник:
ТзОВ " ДОБРО ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41805303
-
Контактна особа:
Н.В. Спосіб +0673500677
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська обл., Львів, Драгана,1/64
Номер договору:
№7
Сума договору:
422 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
352 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
13.01.2020 00:01
Статус:
Розірваний