• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло

Вершкове масло

  • Подача пропозицій період закінчився 2 435 днів назад
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

період закінчився 2 435 днів назад

456 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер: 87f7f8ceb22647249b03ce1e61488577
Внутрішній номер закупівлі: 4187188
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-16-001803-c   
Замовник: Управління освіти,молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації
Контактна особа: Іванус Оксана Петрівна 0979035067 VOB-56@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 456 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 300.00 UAH
Період уточнення: 16.12.2019 18:32 - 21.12.2019 20:00
Період прийому пропозицій: 16.12.2019 18:32 - 31.12.2019 20:00
Аукціон: з 02.01.2020 11:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло. Закупівля за кошти місцевого бюджету
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 3300 кілограм
Період постачання 15.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 77701, Україна, Івано-Франківська обл., смт. Богородчани, заклади управління освіти, молоді та спорту Богородчанської РДА На карті