-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівл...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, просп. Князя Володимира Великого, 104
- ID: UA-2026-09-01-011131-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257932
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Сахарова, 44
- ID: UA-2025-12-04-011757-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27400696
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Сахарова, 30
- ID: UA-2025-12-04-011050-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27399990
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Семена Палія, 120
- ID: UA-2025-12-04-010146-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27399090
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51
- ID: UA-2025-11-26-017290-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27286504
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51
- ID: UA-2025-10-30-011910-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26951730
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, Десантний бул., 16
- ID: UA-2025-09-18-014055-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26484382
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Приморська, 35
- ID: UA-2025-09-04-013611-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26336922
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Майстрова, 37
- ID: UA-2025-08-08-008503-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26093233
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Гуляєва, 2
- ID: UA-2025-07-16-008993-a
- Дата створення : 16.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25897166
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Манежна, 20
- ID: UA-2025-07-07-010760-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25815074
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Скісна, 36
- ID: UA-2025-07-03-011721-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25790710
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 31
- ID: UA-2025-06-23-007963-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25683346
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Новосельского, 46-А
- ID: UA-2025-06-17-010018-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25628848
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі...×-
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Композитора Ніщинського, 8
- ID: UA-2025-06-11-007949-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25572592
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -