-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51
Тендер Prozorro UA-2025-11-26-017290-a
Завершена
2 548 204.00
UAH з ПДВ
Номер:
5e3cf35b91fc4db88100c77f98f0f63e
Внутрішній номер закупівлі:
27286504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-26-017290-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Бекреньова +380487054883 tanyalihtina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 548 204.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2025 16:48 - 08.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2025 16:48 - 11.12.2025 00:00
Аукціон:
з 11.12.2025 15:47
Період кваліфікації:
11.12.2025 00:00 - 16.12.2025 17:30
Період завантаження договору:
22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 548 204.00 Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51