-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51
Тендер Prozorro UA-2025-10-30-011910-a
Торги не відбулися
2 548 204.00
UAH з ПДВ
Номер:
d0322b777c124edaad3b9553ba3b6242
Внутрішній номер закупівлі:
26951730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-30-011910-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Бекреньова +380487054883 tanyalihtina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 548 204.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2025 16:28 - 11.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2025 16:28 - 14.11.2025 00:00
Аукціон:
з 14.11.2025 13:40
Період кваліфікації:
14.11.2025 00:00 - 25.11.2025 21:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 548 204.00 Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51