• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51

Оголошено тендер

2 548 204.00 UAH
Номер: 7a5ff3cd859642a0b6ff9d8211179024
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-30-009495-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 548 204.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51
Примітки: Категорія замовника - передбачена п.1 ч.4 ст.2 Закону; Закупівля за потребою. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги з урахуванням особливостей).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 30.10.2025 14:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 49/51
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума2 548 204.00 UAH