-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, Десантний бул., 16
Тендер Prozorro UA-2025-09-18-014055-a
Завершена
1 786 203.80
UAH з ПДВ
Номер:
c05a958a14ba4199a095794ecc22ad78
Внутрішній номер закупівлі:
26484382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-18-014055-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дарія Турук +380637741373 34674154d@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 786 203.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.09.2025 17:03 - 01.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.09.2025 17:03 - 04.10.2025 00:00
Аукціон:
з 06.10.2025 11:08
Період кваліфікації:
04.10.2025 00:00 - 09.10.2025 17:07
Період завантаження договору:
15.10.2025 00:00 - 25.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 786 203.80 Капітальний ремонт (роботи з усунення аварії в житловому фонді): роботи з ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, Десантний бул., 16