-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Бу...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Будинок Незалежності" за адресою вул.Набережна Незалежності,8 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-08-10-002750-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30034050
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою ву...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Одеська, 2/1 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-08-10-002189-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30033484
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії плоского даху багатоквартирного будинку за адресою вул.О...×-
Поточний ремонт з усунення аварії плоского даху багатоквартирного будинку за адресою вул.Окружна, 16 в м.Мукачево"
- ID: UA-2026-08-10-001972-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30033281
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Бу...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Будинок Незалежності" за адресою вул.Набережна Незалежності,8 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-06-25-008177-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29652056
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з усунення аварії даху багатоквартирного житлового будинку ОСББ "Гове...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху багатоквартирного житлового будинку ОСББ "Говерла" за адресою вул.Верді Джузеппе,4 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-06-10-005339-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29492693
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою ву...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Зріні Ілони,115 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-05-29-004354-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29380980
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою ву...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Молодіжна,23 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-05-29-004185-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29380817
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Ок...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Окружна 12" за адресою вул.Одеська,12 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-05-21-002190-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29293117
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії плоского даху багатоквартирного будинку за адресою вул.О...×-
Поточний ремонт з усунення аварії плоского даху багатоквартирного будинку за адресою вул.Одеська,2/1 в м.Мукачево"
- ID: UA-2026-05-18-010613-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29256734
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії плоского даху багатоквартирного будинку за адресою вул.О...×-
Поточний ремонт з усунення аварії плоского даху багатоквартирного будинку за адресою вул.Окружна, 16 в м.Мукачево"
- ID: UA-2026-05-18-010039-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29256186
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху багатоквартирного житлового будинку ОСББ "Гове...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху багатоквартирного житлового будинку ОСББ "Говерла" за адресою вул.Верді Джузеппе,4 в м.Мукачево"
- ID: UA-2026-05-12-011393-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29198207
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Ок...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Окружна 12" за адресою вул.Одеська,12 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-04-21-003850-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28974109
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою ву...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Варшавська39В в м.Мукачево
- ID: UA-2026-04-17-006066-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28949401
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою ву...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Одеська,4Б в м.Мукачево
- ID: UA-2026-04-17-005863-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28949203
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Пр...×-
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Промінь-Парканія,14" за адресою вул.Парканія Івана,14 в м.Мукачево
- ID: UA-2026-04-17-005629-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28948979
Управління міського господарства Мукачівської міської ради ЄДРПОУ: 03344510ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -