-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Одеська, 2/1 в м.Мукачево
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-002189-a
Торги не відбулися
237 180.00
UAH без ПДВ
Номер:
166e4d2199784ebca714a03db052d116
Внутрішній номер закупівлі:
30033484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-002189-a
Замовник:
Управління міського господарства Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344510
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, площа Духновича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Мищук +380666332053 buh80umg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
237 180.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 10:53 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 10:53 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 180.00 Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Одеська, 2/1 в м.Мукачево