-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Одеська, 2/1 в м.Мукачево
Оголошено тендер
284 616.00
UAH
Номер:
078ffbcb4c174acab4575a2c2cd19dc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-006957-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління міського господарства Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344510
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, площа Духновича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління міського господарства Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344510
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, площа Духновича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
284 616.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку за адресою вул.Одеська, 2/1 в м.Мукачево
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.08.2026 12:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачево
Сума284 616.00 UAH