• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт з усунення аварії плоского даху багатоквартирного будинку за адресою вул.Окружна, 16 в м.Мукачево"

Торги не відбулися

278 726.00 UAH з ПДВ
Номер: 247d9408270f4e149bcf89c23a4b052c
Внутрішній номер закупівлі: 29256186
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-18-010039-a   
Замовник: Управління міського господарства Мукачівської міської ради
Контактна особа: Валентина Мищук +380666332053 buh80umg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 278 726.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.05.2026 15:23 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2026 15:23 - 26.05.2026 00:00
Аукціон: з 26.05.2026 13:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴278 726.00 Поточний ремонт з усунення аварії плоского даху багатоквартирного будинку за адресою вул.Окружна, 16 в м.Мукачево"