-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Будинок Незалежності" за адресою вул.Набережна Незалежності,8 в м.Мукачево
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-002750-a
Торги не відбулися
266 337.00
UAH без ПДВ
Номер:
57d4819ce3c5452f8ca9ba9bd9f076ea
Внутрішній номер закупівлі:
30034050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-002750-a
Замовник:
Управління міського господарства Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344510
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, площа Духновича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Мищук +380666332053 buh80umg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
266 337.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 11:15 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 11:15 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 12:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴266 337.00 Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Будинок Незалежності" за адресою вул.Набережна Незалежності,8 в м.Мукачево