-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Будинок Незалежності" за адресою вул.Набережна Незалежності,8 в м.Мукачево
Оголошено тендер
319 605.00
UAH
Номер:
b984133e94f34b0b89fa41dd80793f3c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-006992-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління міського господарства Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344510
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління міського господарства Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344510
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
319 605.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт з усунення аварії даху у багатоквартирному житловому будинку ОСББ "Будинок Незалежності" за адресою вул.Набережна Незалежності,8 в м.Мукачево
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.08.2026 12:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачево
Сума319 605.00 UAH