-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/008, Рівненська обл., Рівненський р-н., с...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/008, Рівненська обл., Рівненський р-н., с. Обарів, вул. Ринкова, буд. 1, 200
- ID: UA-2026-07-31-006244-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964232
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/031, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Залі...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/031, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Залізнична, буд. 144
- ID: UA-2026-07-31-006039-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964035
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт артезіанської свердловини на АЗС №8008 АТ «УКРНАФТА» за адресою: Одеська...×-
Поточний ремонт артезіанської свердловини на АЗС №8008 АТ «УКРНАФТА» за адресою: Одеська область, Березівський район, село Настасіївка, автодорога Київ-Одеса 342 км (ліворуч)
- ID: UA-2026-07-30-008537-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955324
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 13/043, Львівська обл., м. Львів, Залізнични...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 13/043, Львівська обл., м. Львів, Залізничний р-н, вул. Кульпарківська, 224/1
- ID: UA-2026-07-28-011442-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934001
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 06/019, Закарпатська обл., Ужгородський р-н,...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 06/019, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, м.Ужгород, КПП «УЖГОРОД» 12+350
- ID: UA-2026-07-28-005559-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29928118
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/021, Вінницька обл., Гайсинський район, с...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/021, Вінницька обл., Гайсинський район, с/рада Мітлинецька, автодорога Стрий - Тернопіль -Кіровоград - Знамянка 480км + 684м
- ID: UA-2026-07-23-005805-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29891818
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 06/002, Закарпатська обл., Ужгородський р-н,...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 06/002, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Соломонова, вул. Європейська, 3
- ID: UA-2026-06-16-012230-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29556049
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/020, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Жит...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/020, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Житомирське шосе, буд. 1
- ID: UA-2026-06-15-005610-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29535812
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 25/001, м. Чернігів, Київське шосе, буд. 3- ID: UA-2026-06-12-010616-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29526695
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 05/006, Житомирська обл, м. Бердичів, вул. Е...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 05/006, Житомирська обл, м. Бердичів, вул. Елінг, 8
- ID: UA-2026-06-12-009048-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29525128
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 05/005, Житомирська обл., м. Бердичів, вул....×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 05/005, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Шкіряників, 2
- ID: UA-2026-06-12-008660-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29524729
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/004,Тернопільська обл., Тернопільський р-...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/004,Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Мишковичі, вул. О. Кобилянської, 36
- ID: UA-2026-06-12-004747-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29520814
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/014, Тернопільська область, Тернопільськи...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/014, Тернопільська область, Тернопільський район., село Козова, вул. Тернопільська, буд. 1-а (синя)
- ID: UA-2026-06-12-003292-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29519371
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 10/010, Кіровоградська обл., Петрівський рай...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 10/010, Кіровоградська обл., Петрівський район, смт. Петрове, вул. Степова, 1
- ID: UA-2026-06-12-001153-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29517236
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/001, м. Одеса, вул. Гайдара, буд. 15 2км+...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/001, м. Одеса, вул. Гайдара, буд. 15 2км+900 м
- ID: UA-2026-06-11-012972-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29514597
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -