-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 05/005, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Шкіряників, 2
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-008660-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
93 429.37
UAH без ПДВ
Номер:
eb8e3f7ecad14befbaf5454c50f31ff2
Внутрішній номер закупівлі:
29524729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-008660-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Овсієнко Дар′я 380935164364 Daria.Ovsiienko@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
93 429.37 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 14:29 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 14:29 - 29.06.2026 12:00
Аукціон:
з 30.06.2026 12:25
Період кваліфікації:
29.06.2026 12:00 - 14.07.2026 15:28
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 429.37 Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 05/005, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Шкіряників, 2