• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/020, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Житомирське шосе, буд. 1

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

93 429.37 UAH без ПДВ
Номер: d2e5a627512c4ceea999b7cff5c0846f
Внутрішній номер закупівлі: 29535812
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-005610-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 93 429.37 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 12:50 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 12:50 - 01.07.2026 12:00
Аукціон: з 02.07.2026 15:45
Період кваліфікації: 01.07.2026 12:00 - 13.07.2026 13:32
Період завантаження договору: 19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 429.37 Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 01/020, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Житомирське шосе, буд. 1