-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 06/002, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Соломонова, вул. Європейська, 3
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-012230-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
93 429.37
UAH без ПДВ
Номер:
f0e12618da9245f38c8e914c7c16d0d9
Внутрішній номер закупівлі:
29556049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-012230-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
93 429.37 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 16:14 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 16:14 - 01.07.2026 12:00
Аукціон:
з 02.07.2026 12:42
Період кваліфікації:
01.07.2026 12:00 - 08.07.2026 10:59
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 429.37 Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 06/002, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Соломонова, вул. Європейська, 3