• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 06/002, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Соломонова, вул. Європейська, 3

Оголошено тендер

112 115.24 UAH
Номер: baf6baac0d674cf59ba80396f489813b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-16-014284-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 112 115.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 06/002, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Соломонова, вул. Європейська, 3
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Прокопенко Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування: 16.06.2026 15:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума112 115.24 UAH