-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тр...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у Подільському адміністративному районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-27-007007-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30213042
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетіши...×-
Послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, відповідний код – 45233222-1
- ID: UA-2026-08-24-003244-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30169835
Комунальне підприємство Нетішинської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 39613992ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАукціондо початку аукціону залишилося 8 годин
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах в РТМ «Поділ» СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
- ID: UA-2026-08-19-008748-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30132355
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з часткового відновлення твердого покриття та улаштування дорожнього асфальтобетон...×-
Послуги з часткового відновлення твердого покриття та улаштування дорожнього асфальтобетонного покриття, та асфальтобетонного покриття за адресою:09117,Київська обл., м.Біла Церква, площа Соборна, 8/1
- ID: UA-2026-08-19-005399-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30129024
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 45233222-1 Брукування та асфальтуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Здійснення заходів з благоустрою в частині забезпечення виконання поточного ремонту проїздів КНП "Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні" Миколаївської обласної ради за адресою: м.Миколаїв, вул. Миколаївська, 21)
- ID: UA-2026-08-18-004900-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30114779
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 02007070ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тр...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у Голосіївському адміністративному районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-17-008023-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104904
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Шевченківському адміністративному районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-17-006594-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103470
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 16 годин назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з укладання бруківки для облаштування "Алеї Слави" у селі Велицьк Ковел...×-
«Послуги з укладання бруківки для облаштування "Алеї Слави" у селі Велицьк Ковельського району Волинської області»
- ID: UA-2026-08-16-000103-a
- Дата створення : 16.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30096437
ВЕЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04333916ДК 021:2015: 45233222-1 Брукування та асфальтуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Cолом'янському адміністративному районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-14-006142-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089590
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньКваліфікаціявід початку періоду пройшло 5 робочих днів
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд при виконанні робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт (відновленн...×-
Технічний нагляд при виконанні робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт (відновлення елементів благоустрою) площі в районі будівлі № 24 по вул. Миру м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області"
- ID: UA-2026-08-13-001775-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30071728
Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 24568389ДК 021:2015: 45233222-1 Брукування та асфальтуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Деснянському адміністративному районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-11-001010-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30044699
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті ву...×-
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Святогеоргіївська та Володимира Бизова інв.№ 12041 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
- ID: UA-2026-08-10-002235-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30033531
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай" ЄДРПОУ: 30950099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень...×-
Відновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Дарницькому адміністративному районі м. Києва
- ID: UA-2026-08-07-007688-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025879
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті в...×-
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Криворіжсталі та Вітчизни інв.№ 12040 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-08-07-004458-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30022669
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай" ЄДРПОУ: 30950099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті пр...×-
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті проспекту Металургів з вулицею Криворіжсталі інв.№ 12037 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
- ID: UA-2026-08-06-006228-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30012348
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай" ЄДРПОУ: 30950099ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -