-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Святогеоргіївська та Володимира Бизова інв.№ 12041 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-002235-a
Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладені в додатку 4 до тендерної документації. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах запланованих витрат, з урахуванням вимог Наказу Мінекономіки від 12.02.2020 р. за № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", за отриманими пропозиціями
Завершена
483 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
276dae1927574d8eb79c270bee2d3b3b
Внутрішній номер закупівлі:
30033531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-002235-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30950099
-
Адреса:
50057, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, майдан Праці, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондаренко Ірина Анатоліївна 380671587700 irina18_60@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
483 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 10:55 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 10:55 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 13:50
Період кваліфікації:
18.08.2026 00:00 - 19.08.2026 13:25
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴483 333.33 Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Святогеоргіївська та Володимира Бизова інв.№ 12041 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської област