-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Криворіжсталі та Вітчизни інв.№ 12040 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-004458-a
Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладені в додатку 4 до тендерної документації. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах запланованих витрат, з урахуванням вимог Наказу Мінекономіки від 12.02.2020 р. за № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", за отриманими пропозиціями.
Завершена
625 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3568e59c19004f238451a78880052e8d
Внутрішній номер закупівлі:
30022669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-004458-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30950099
-
Адреса:
50057, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, майдан Праці, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондаренко Ірина Анатоліївна 380671587700 irina18_60@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
625 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:47 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:47 - 15.08.2026 18:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:13
Період кваліфікації:
15.08.2026 18:00 - 18.08.2026 13:47
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴625 000.00 Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Криворіжсталі та Вітчизни інв.№ 12040 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області