-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Криворіжсталі та Вітчизни інв.№ 12040 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Оголошено тендер
750 000.00
UAH
Номер:
f90d711988c64793b1d6d6c1212eb759
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-004409-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30950099
-
Адреса:
50057, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, майдан Праці, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30950099
-
Адреса:
50057, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, майдан Праці, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Криворіжсталі та Вітчизни інв.№ 12040 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.08.2026 11:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти з бюджету Криворізької міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7421 - Утримання та розвиток наземного електротранспорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума750 000.00 UAH