-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, відповідний код – 45233222-1
Тендер Prozorro UA-2026-08-24-003244-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон до початку аукціону залишилося 3 години
-
Пропозиції
розглянуто
Аукціон
до початку аукціону залишилося 3 години
1 507 023.35
UAH без ПДВ
Номер:
a296a3f6c43d4cdeb5c1d7e98b4e4403
Внутрішній номер закупівлі:
30169835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-24-003244-a
Замовник:
Комунальне підприємство Нетішинської міської ради "Благоустрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39613992
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Ринкова, 4/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Алєксєєва +380967517410 alexeevaws@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 507 023.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.08.2026 11:31 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2026 11:31 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 507 023.35 Послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, відповідний код – 45233222-1