• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, відповідний код – 45233222-1

Оголошено тендер

1 808 428.02 UAH
Номер: 59ec14f936954b88b3e5ac65ab6641b4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-24-003834-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство Нетішинської міської ради "Благоустрій"
Замовник: Комунальне підприємство Нетішинської міської ради "Благоустрій"
Очікувана вартість: 1 808 428.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, відповідний код – 45233222-1
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби на 2026 рік
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.08.2026 11:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНетішин
Сума1 808 428.02 UAH