-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт тепломережі по вул.Захисників України від будинку 12 до будинку 1...×-
"Капітальний ремонт тепломережі по вул.Захисників України від будинку 12 до будинку 14: по вул. Молодіжна будинок 10 до будинку 14; по вул. Молодіжна будинок 10 від будівлі котельні №4/204 до теплової камери ТК1, с-ще Зарічне, Самарівського району, Дніпропетровської області"
- ID: UA-2026-09-04-002882-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291649
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №2 вул. Кучерявого, 23 до теплової камери №...×-
Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №2 вул. Кучерявого, 23 до теплової камери № 2/4 вул.Ювілейна, 7, від котельні ТП№2 вул. Кучерявого,23 до теплової камери № 6 вул. Буркіна 2, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської обл.
- ID: UA-2025-10-17-011003-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26799937
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №1 вул.Ювілейна, 14 до теплової камери №13...×-
«Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №1 вул.Ювілейна, 14 до теплової камери №13 вул.Гагаріна,3, від котельні ТП №1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №5/5 вул. Кучерявого, 18, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області»
- ID: UA-2025-06-11-000932-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25565562
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №1 вул.Ювілейна, 14 до теплової камери №13...×-
Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №1 вул.Ювілейна, 14 до теплової камери №13 вул.Гагаріна,3, від котельні ТП №1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №5/5 вул. Кучерявого, 18, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області
- ID: UA-2025-04-22-010606-a
- Дата створення : 22.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25082906
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тепломережі від котельні №4/204 вул.Ювілейна 10 до котельні ТП1 вул.Юві...×-
Капітальний ремонт тепломережі від котельні №4/204 вул.Ювілейна 10 до котельні ТП1 вул.Ювілейна 14, від котельні ТП1 вул. Ювілейна 14 до теплової камери №8 вул.Гагаріна10 смт Гвардійське, Новомосковський район, Дніпропетровська область
- ID: UA-2024-09-12-012910-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22573636
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45232100-3 - Допоміжні роботи з прокладання водопроводів ( Послуги з улаштуван...×-
ДК 021:2015 45232100-3 - Допоміжні роботи з прокладання водопроводів ( Послуги з улаштування виводів та вузлів обліку системи поливу в смт Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області )
- ID: UA-2024-06-11-003018-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21795663
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232100-3 Допоміжні роботи з прокладання водопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45232100-3 - Допоміжні роботи з прокладання водопроводів ( Послуги з улаштуван...×-
ДК 021:2015 45232100-3 - Допоміжні роботи з прокладання водопроводів ( Послуги з улаштування виводів та вузлів обліку системи поливу в смт Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської області )
- ID: UA-2024-06-11-002301-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21795044
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232100-3 Допоміжні роботи з прокладання водопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання за адресою: вул. Лісна, буд. 1А, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область (ДК 021:2015 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводів)
- ID: UA-2024-03-05-003457-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20925302
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання за адресою: вул. Лісна, буд. 26(котельня № 246), смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область (ДК 021:2015 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводів)
- ID: UA-2024-02-20-006504-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20797273
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання за адресою: вул. Лісна, буд. 25 (котельня № 196), смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область (ДК 021:2015 45232150-8 роботи, повязані з прокладанням водорозподільних трубпроводів)
- ID: UA-2024-02-20-006265-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20797043
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання за адресою: вул. Лісна, буд. 3, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область (ДК 021:2015 45232150-8 роботи, повязані з прокладанням водорозподільних трубопроводів)
- ID: UA-2024-02-20-006008-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20796782
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання за адресою: вул. Лісна, буд. 5, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область (ДК 021:2015 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводів)
- ID: UA-2024-02-20-005875-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20796642
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання за адресою: вул. Лісна, буд. 4, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область (ДК 021:2015 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводів)
- ID: UA-2024-02-20-005732-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20796502
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання за адресою: вул. Лісна, буд. 17, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область (ДК 021:2015 45232150-8 роботи, повязані з прокладанням водорозподільних трубпроводів)
- ID: UA-2024-02-20-005425-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20796223
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання...×-
Поточний ремонт внутрішнього водопроводу з підключенням до зовнішніх мереж водопостачання за адресою: вул. Лісна, буд. 16, смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область (ДК 021:2015 45232150-8 роботи, повязані з прокладанням водорозподільних трубпроводів)
- ID: UA-2024-02-20-005268-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20796030
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради ЄДРПОУ: 45131360ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводівЗавершена -