-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №2 вул. Кучерявого, 23 до теплової камери № 2/4 вул.Ювілейна, 7, від котельні ТП№2 вул. Кучерявого,23 до теплової камери № 6 вул. Буркіна 2, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської обл.
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-011003-a
закупівля здійснюється на очікуване фінансування
Завершена
30 779 195.41
UAH з ПДВ
Номер:
151cab1d2ef243e1a1f0ab7ab455582a
Внутрішній номер закупівлі:
26799937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-011003-a
Замовник:
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45131360
-
Адреса:
51272, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський р-н, селище Черкаське, вул. Лісна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бондаренко +380671606827 tl_bondarenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
30 779 195.41 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 15:17 - 30.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 15:17 - 02.11.2025 23:00
Аукціон:
з 03.11.2025 13:09
Період кваліфікації:
02.11.2025 23:00 - 06.11.2025 09:08
Період завантаження договору:
12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 779 195.41 Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №2 вул. Кучерявого, 23 до теплової камери № 2/4 вул.Ювілейна, 7, від котельні ТП№2 вул. Кучерявого,23 до теплової камери № 6 вул. Буркіна 2, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської обл.