-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №2 вул. Кучерявого, 23 до теплової камери № 2/4 вул.Ювілейна, 7, від котельні ТП№2 вул. Кучерявого,23 до теплової камери № 6 вул. Буркіна 2, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської обл.
Оголошено тендер
30 779 195.41
UAH
Номер:
cd209008cb7c431597e4499f5fad60d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-17-012181-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45131360
-
Адреса:
51272, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський р-н, селище Черкаське, вул. Лісна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "ЖИЛСЕРВІС" Черкаської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45131360
-
Адреса:
51272, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський р-н, селище Черкаське, вул. Лісна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 779 195.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт тепломережі від котельні ТП №2 вул. Кучерявого, 23 до теплової камери № 2/4 вул.Ювілейна, 7, від котельні ТП№2 вул. Кучерявого,23 до теплової камери № 6 вул. Буркіна 2, с-ще Гвардійське, Новомосковського району, Дніпропетровської обл.
Примітки:
Закупівля здійснюється на очікуване фінансування
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3130 Капітальний ремонт
Дата опублікування:
17.10.2025 14:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума30 779 195.41 UAH