-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення...×-
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення M-06 Київ — Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 322 + 655 — км 339 + 825, Рівненська область
- ID: UA-2026-07-31-008977-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966946
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 К...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-07-20-008288-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858355
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Дома...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-07-06-006322-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29738424
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 К...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-06-30-014659-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697797
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-32 /...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-32 /Н-22/ - Ходоси - Кустин - /Н-25/ (відгалуження від с. Карпилівка до ПрАТ «Рівнеазот») на ділянці км 0+000 – км 4+075
- ID: UA-2026-04-16-013959-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28942800
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ − Ходоси − Кустин −...×-
Реконструкція автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ − Ходоси − Кустин − /Н-25/ на ділянці км 4+426 - км 8+426
- ID: UA-2025-12-19-015042-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27671004
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво автомобільної дороги від автомобільної дороги державного значення Н-25 Городищ...×-
Будівництво автомобільної дороги від автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів км 146+630 до автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ - Ходоси – Кустин - /Н-25/ км 8+426
- ID: UA-2025-12-18-026135-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27655251
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 П...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля на ділянці км 77+300 - км 78+100
- ID: UA-2025-10-15-012449-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26767205
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 П...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля на ділянці км 77+300 - км 78+100
- ID: UA-2025-10-07-010637-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26669025
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 П...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля на ділянці км 77+300 - км 78+100
- ID: UA-2025-09-26-011321-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26574853
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-31 /...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-31 /М-06/- Бугрин - Оженин - Острог на ділянці км 15+270 - км 30+331
- ID: UA-2025-08-29-009555-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26284471
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення T-18-08 З...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення T-18-08 Зарічне – Борове - Стара Рафалівка - Полиці на ділянці км 65+350 - км 66+560
- ID: UA-2025-08-08-006035-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26090761
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ − Ходоси − Кустин −...×-
Реконструкція автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ − Ходоси − Кустин − /Н-25/ на ділянці км 4+426 - км 8+426
- ID: UA-2025-07-29-010738-a
- Дата створення : 29.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26003190
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво автомобільної дороги від автомобільної дороги державного значення Н-25 Городищ...×-
Будівництво автомобільної дороги від автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів км 146+630 до автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ - Ходоси – Кустин - /Н-25/ км 8+426
- ID: UA-2025-07-22-011505-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25945340
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-24 Д...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-24 Дерманка – Корець - /М-06/ на ділянці км 14+000-км 20+000
- ID: UA-2025-07-18-005763-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25916342
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена