-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Данила Нечая) в смт.Брацлав,Вінницької області
- ID: UA-2021-09-29-010549-b
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11773940
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежно...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по по вул.Кармелюка(від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Стуса) в смт.Брацлав,Вінницької області
- ID: UA-2021-09-29-010519-b
- Дата створення : 29.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11773874
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи Автогрейдер ДЗ-122-А-1- ID: UA-2020-11-04-000159-b
- Дата створення : 04.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7025025
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автопослуги спеціальною технікою- ID: UA-2020-04-10-001570-a
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4798452
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївської (від буд.№13 до пе...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївської (від буд.№13 до перетину вул. Гоголя) та частини вул. Гоголя (від початку вулиці до мосту) в смт.Брацлав, Немирівського району, Вінницької області
- ID: UA-2020-03-20-005007-b
- Дата створення : 20.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4684562
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївська (від буд. №13 до пе...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївська (від буд. №13 до перетину вул. Гоголя) та частини вул. Гоголя (від початку вулиці до мосту) з влаштуванням тротуарів в смт. Брацлав, Немирівського району, Вінницької області
- ID: UA-2019-09-03-002438-b
- Дата створення : 03.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3741436
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївська (від буд. №13 до пе...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївська (від буд. №13 до перетину вул. Гоголя) та частини вул. Гоголя (від початку вулиці до мосту) з влаштуванням тротуарів в смт. Брацлав, Немирівського району, Вінницької області
- ID: UA-2019-08-02-002807-b
- Дата створення : 02.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3643937
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ямковий ремонт- ID: UA-2019-04-10-001355-b
- Дата створення : 10.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3225237
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -