-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Данила Нечая) в смт.Брацлав,Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-010549-b
Торги не відбулися
986 707.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 867.07 UAH
мін. крок: 1% або 9 867.07 UAH
Номер:
661e397b88fd44ef9251e007b4cb990e
Внутрішній номер закупівлі:
11773940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-29-010549-b
Замовник:
Брацлавська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04325928
-
Адреса:
22870, Україна, Вінницька область, селище міського типу Брацлав, ВУЛИЦЯ ЕНГЕЛЬСА, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Мельник +380675824656 serqij1970@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
986 707.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 867.07 UAH
Період уточнення:
29.09.2021 19:34 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2021 19:34 - 15.10.2021 00:00
Аукціон:
18.10.2021 13:50 - 18.10.2021 14:19
Період кваліфікації:
18.10.2021 14:19 - 27.10.2021 11:20
Період завантаження договору:
27.10.2021 11:20 - 16.11.2021 11:20
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Данила Нечая) в смт.Брацлав,Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.12.2021
Місце постачання
22870, Україна, Вінницька область, смт.Брацлав, перехрестя вул.Незалежності до перех. з вул. Д.нечая
На карті
Інформація про скасування
Номер:
5181f1dde4494f8498cd67245836115a
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
скорочення видатків необхідних для проведення робіт
Період оскарження:
26.12.2021 15:11 - 06.01.2022 00:00
Дата опублікування:
26.12.2021 15:11
Дата виконання:
26.12.2021 15:11
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Акопян Ара Ахтанакович
Оскарження: 23.10.2021 11:14 - 02.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2798800910
-
Контактна особа:
Акопян Ара Ахтанакович 380976747448 innashatkovskaja33@gmail.com
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Гнівань, ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 20, квартира 13
Оскарження: 23.10.2021 11:14 - 02.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
740 394.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
740 394.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.10.2021 11:14
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
ТЗОВ"ВИСОЧАНСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД"
Оскарження: 27.10.2021 11:20 - 06.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36331657
-
Контактна особа:
АВЕТИСЯН АРТУР АВЕТИКОВИЧ +380679634455 visoke_abz@ukr.net
-
Адреса:
24247, Україна, Вінницька область, С.ВИСОКЕ, ВУЛ.ЗАБОЛОТНОГО 43.
Оскарження: 27.10.2021 11:20 - 06.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
908 657.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
898 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2021 11:20
Відповіді на вимоги
11
Документи
80
Скарги
0
ТОВ "ШЛЯХБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03579443
-
Контактна особа:
Ілля Табачніков +380432689450 ilyashlahbud@gmail.com
-
Адреса:
23252, Україна, Вінницька область, Вінницький район, селище міського типу Вороновиця, ВУЛИЦЯ КОЗАЦЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 68
Початкова пропозиція
951 675.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
900 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
79
Скарги
0
Контракти
Номер:
45b24b2087944c47814d567af4e41dcf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-010549-b-a1
Постачальник:
ТЗОВ"ВИСОЧАНСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36331657
-
Контактна особа:
АВЕТИСЯН АРТУР АВЕТИКОВИЧ +380679634455 visoke_abz@ukr.net
-
Адреса:
24247, Україна, Вінницька область, С.ВИСОКЕ, ВУЛ.ЗАБОЛОТНОГО 43.
Сума договору:
898 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
898 700.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації