• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Данила Нечая) в смт.Брацлав,Вінницької області

Оголошено тендер

986 707.00 UAH
Номер: 5feb6d255b0a41709be977e14016eb67
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-29-010376-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Брацлавська селищна рада
Замовник: Брацлавська селищна рада
Очікувана вартість: 986 707.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Данила Нечая) в смт.Брацлав,Вінницької області
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
Дата опублікування: 29.09.2021 19:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття до кладовища (від перехрестя з вул.Незалежності до перехрестя з вул.Данила Нечая) в смт.Брацлав,Вінницької області
Код ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
Кількість 1 роботи
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Брацлавської селищної ради-146304,00 грн,бюджет Вінницької області -840403,00 грн.
Сума986 707.00 UAH