-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївська (від буд. №13 до перетину вул. Гоголя) та частини вул. Гоголя (від початку вулиці до мосту) з влаштуванням тротуарів в смт. Брацлав, Немирівського району, Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2019-08-02-002807-b
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївська (від буд. №13 до перетину вул. Гоголя) та частини вул. Гоголя (від початку вулиці до мосту) з влаштуванням тротуарів в смт. Брацлав, Немирівського району, Вінницької області
Торги відмінено
7 345 313.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 735.57 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 735.57 UAH
Номер:
8505e8379f4645d5b33aacace78007b6
Внутрішній номер закупівлі:
3643937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-02-002807-b
Замовник:
Брацлавська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04325928
-
Адреса:
22870, Україна, Вінницька область, Брацлав, Незалежності, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Андрій Олександрович 380974655343 brarada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 345 313.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 735.57 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
37 355.00 UAH
Період уточнення:
02.08.2019 16:50 - 23.08.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2019 16:50 - 02.09.2019 00:00
Аукціон:
02.09.2019 13:57 - 02.09.2019 14:30
Період кваліфікації:
з 02.09.2019 14:30
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- Опис10.2. Джерело фінансування закупівлі. Державний бюджет України. Бюджет Вінницької області. Бюджет Брацлавської селищної ради
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Опис10.2. Джерело фінансування закупівлі. Державний бюджет. Вінницький обласний Бюджет. Бюджет Брацлавської селищної ради
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Свято-Миколаївська (від буд. №13 до перетину вул. Гоголя) та частини вул. Гоголя (від початку вулиці до мосту) з влаштуванням тротуарів в смт. Брацлав, Немирівського району, Вінницької області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
22870, Україна, Вінницька область, смт Брацлав, вул. Свято-Миколаївська та Гоголя
На карті
Інформація про скасування
Номер:
79777f4f597a4173b6f4c288e6ea9f92
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Порушення норм Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування:
09.09.2019 13:51
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Коломієць Тетяна Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2770419744
-
Контактна особа:
Коломієць Тетяна 380672141238, 380982285882 tana07111975@ukr.net
-
Адреса:
23520, Україна, Вінницька область, ШАРГОРОДСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ПАСИНКИ, ВУЛИЦЯ КОЦЮБИНСЬКОГО, БУДИНОК 29
Початкова пропозиція
6 400 711.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
44
Скарги
0
ПП Діброва ТА
×
-
Код ЄДРПОУ:
35599660
-
Контактна особа:
Кутішевська Наталія Віталіївна +380989286645 dibrovata@ukr.net
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, Крижопіль, вул.Героїв України,70
Початкова пропозиція
6 530 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
12
Скарги
0
ТЗОВ"ВИСОЧАНСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36331657
-
Контактна особа:
АВЕТИСЯН АРТУР АВЕТИКОВИЧ +380679634455 visoke_abz@ukr.net
-
Адреса:
24247, Україна, Вінницька область, С.ВИСОКЕ, ВУЛ.ЗАБОЛОТНОГО 43.
Початкова пропозиція
5 854 620.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 899 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
65
Скарги
0
ПП "ЕЛIТА-IНДУСТРIАЛ ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35110957
-
Контактна особа:
Геворгян Акоб Ананікович +380978254202 akopwf@gmail.com
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька, Хмільник, Пушкіна
Початкова пропозиція
6 307 473.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 307 473.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
49
Скарги
0