-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (ДК 021:2015 – 45220000-5 -...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (ДК 021:2015 – 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи) Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
- ID: UA-2017-07-07-000067-a
- Дата створення : 07.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1071632
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню...×-
Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
- ID: UA-2017-04-28-000711-c
- Дата створення : 28.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 962251
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція спортивної школи ДЮСШ №1 за адресою: вул. Театральна, 41а в м. Миколаєві (ви...×-
Реконструкція спортивної школи ДЮСШ №1 за адресою: вул. Театральна, 41а в м. Миколаєві (виготовлення проектно-кошторисної документації та замовлення експертизи)
- ID: UA-2017-03-27-001268-b
- Дата створення : 27.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 691128
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню...×-
Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
- ID: UA-2017-02-08-000612-b
- Дата створення : 08.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 605639
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція з прибудовою ЗОШ №36 по вул. Чигрина, 143 у м.Миколаєві- ID: UA-2017-02-08-000534-b
- Дата створення : 08.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 590102
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -