-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція з прибудовою ЗОШ №36 по вул. Чигрина, 143 у м.Миколаєві
Тендер Prozorro UA-2017-02-08-000534-b
Головний розпорядник бюджетних коштів - Управління освіти Миколаївської міської ради (ЄДРПОУ 02145010), протокол №2.
Торги відмінено
22 363 177.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 111 815.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 111 815.89 UAH
Номер:
933c95a463054792961b3ca989e5ddc8
Внутрішній номер закупівлі:
590102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-08-000534-b
Замовник:
КП Миколаївської міської ради "Капітальне будівництво міста Миколаєва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38457747
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдаєнко Зінаїда Василівна +380512471241 kpkb100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
22 363 177.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
111 815.89 UAH
Період уточнення:
08.02.2017 15:49 - 17.02.2017 15:54
Період прийому пропозицій:
08.02.2017 15:49 - 27.02.2017 15:54
Аукціон:
з 28.02.2017 11:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція з прибудовою ЗОШ №36 по вул. Чигрина, 143 у м.Миколаєві
Кількість
1 роботи
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2018
Місце постачання
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична (Чигрина), 143
На карті
Інформація про скасування
Номер:
a6b4be9673124afea04d37917696dcd4
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
абз. 4 ч. 1 ст. 31 З.У. «Про публічні торги» - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
20.02.2017 16:26
Статус:
Виконано