• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція з прибудовою ЗОШ №36 по вул. Чигрина, 143 у м.Миколаєві

Головний розпорядник бюджетних коштів - Управління освіти Миколаївської міської ради (ЄДРПОУ 02145010), протокол №2.

Торги відмінено

22 363 177.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 111 815.89 UAH
Період уточнення: 08.02.2017 15:49 - 17.02.2017 15:54
Відповідь надана

Невідповідність обємів робіт з кількістю матеріалів

Номер: 23fbc5c93f7d46b2b56b11764ea038f2
Дата опублікування: 17.02.2017 11:44
Опис: Пунктом 215 технічної специфікації передбачено виконання робіт з укладання панелей перекриття з обпиранням на двi сторони площею до 10м2 [для будiвництва в районах iз сейсмiчнiстю до 6 балiв] у кількості 392 шт. Однак, загальна кількість за пунками 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, матеріалів необхідних для виконання робіт за п. 215 всього 104. Просимо розяснити таке розходження в технічному завданні
Відповідь: Дійсно, пункт 215 технічної специфікації не відповідає розрахункам матеріалів по пунктах 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, але це помилка проектної організації, що призведе до відміни торгу, оскільки, врахувапвши даний недолік – це тягне на завищення очікуваної вартості. Тендерний комітет це розуміє і буде пильніше відстежувати технічну специфікацію.
Дата відповіді: 17.02.2017 15:43
Відповідь надана

відсутні строки

Номер: 56f66868562d4076b33706f84e081d22
Дата опублікування: 17.02.2017 10:05
Опис: в ТЗ відсутні строки №219, 220, 267, 335, 336, 449, 450, 535, 595, 596, 627, 628
Відповідь: В технічній специфікації дійсно відсутні пункти 267, 535, але всі інші пункти, а саме: №№ 219, 220, 335, 336, 449, 450, 595, 596, 627, 628 НАЯВНІ.
Дата відповіді: 17.02.2017 15:43
Відповідь надана

ПВР

Номер: 2d34b5c3cbc14e73b154bffb4af23d66
Дата опублікування: 16.02.2017 15:13
Опис: у технічній частині тендерної документації (ТД) відсутні підсумкові відомості ресурсів, просимо надати відповідь, яким чином перевірити відповідність підготовленої тендерної пропозиції вимогам Замовника в частині матеріалів які планується використовувати, але які у тех.частині ТД не винесені "за розцінки"? Те саме відноситься і до обладнання, яке може бути не тільки у локальних кошторисан "на придбання обладнання"?
Відповідь: у тих випадках, коли матеріали не винесені «за розцінку» найменування матеріалів, що використовуються вираховується згідно норм вказаних розцінок та потреби в їх використанні учасником (як в самій закладеній нормі ДБН за цією розцінкою). Тому, всі ці матеріали Замовник може перевірити (Для цього і вказані саме розцінки).
Дата відповіді: 17.02.2017 15:43
Відповідь надана

Срок подачи пропозиции

Номер: e489c27b43584a0f8c45d8194add5925
Дата опублікування: 10.02.2017 16:59
Опис: Согласно объявления срок подачи ценового предложения до 27.02.2017. Объем работ большой, почему такой маленький срок для подготовки ценового предложения.
Відповідь: Якщо бути об'єктивними, то згідно закону строк подання починається ще 24.02.2017 року, але Замовник дав право всім учасникам підготувати свої пропозиції (20 днів) більше ніж по закону, де встановлено 15 днів. Окрім того, даний об'єкт є пріорітетним для міста і має досить велику вартість, тому немає коли гаяти часу, бо можлива і відміна торгів, якщо ніхто не надасть пропозиції, або якщо жоден учасник не виявиться достатньо обачним в своїх копіях документів, що будуть надані, і по тим чи іншим причинам всіх відхилять, тому потрібен буде ще час проводити закупівлю знову. Крім того, виділені на цей об'єкт у 2017 році майже всі кошти, що становлять суму очікуваної вартості закупівлі, і, строк будівництва об'єкту (відповідно ДБН) 10 місяців, Замовник встановлює ж строк 2017-2018 роки, але має на меті, в ідеалі, закінчити в 2017 році, якщо вкладемося по строках з тендерною процедурою, тому, якщо учасникам вкрай складно за 20 днів оформити пропозиції, то як можливо сподіватися, що в максимальний строк до кінця 2018 року учасник вкладеться в строк будівництва, якщо стане переможцем. Просимо ретельно підійти до даного питання, та оцінювати свої можливості реально.
Дата відповіді: 13.02.2017 10:05