-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
Тендер Prozorro UA-2017-02-08-000612-b
Головний розпорядник бюджетних коштів - Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (ЄДРПОУ 34566241), протокол №4.
Торги відмінено
12 480 346.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62 401.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 62 401.73 UAH
Номер:
96d24c45e9f841ad831cdbe63a8465b1
Внутрішній номер закупівлі:
605639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-08-000612-b
Замовник:
КП Миколаївської міської ради "Капітальне будівництво міста Миколаєва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38457747
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдаєнко Зінаїда Василівна +380512471241 kpkb100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
12 480 346.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
62 401.73 UAH
Період уточнення:
08.02.2017 16:40 - 20.02.2017 16:45
Період прийому пропозицій:
08.02.2017 16:40 - 02.03.2017 16:45
Аукціон:
з 03.03.2017 11:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
Кількість
1 роботи
Період постачання
21.03.2017 - 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
dc48e3d00cc74e54b7edcad09873ca9e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
була затверджена рішенням сесії Миколаївської міської ради нова підвищена сереньомісячна заробітна плата - 5200,00 грн. при середньому розряді - 3,8. Дана встановлена середньомісячна заробітна плата призведе до завищення договірної ціни учасниками в своїх кошторисах , які необхідно подати при проведенні тендерної закупівлі, порівняно з очікуваною вартістю закупівлі Замовника, яка вийде необгрунтовано заниженою. І це призведе до незаконного і необгрунтованого відхилення всіх тих учасників процедури тендерної закупівлі, які скористаються законним правом вираховувати середньомісячну заробітну плату вже підвищену.Законодавча причина відміни: абз. 4 ч. 1 ст. 31 З.У. «Про публічні торги» - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
24.02.2017 12:45
Статус:
Виконано