-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція нежитлових приміщень по вул. Спаській, 23/1 в м.Миколаєві під дитячу художню школу
Тендер Prozorro UA-2017-02-08-000612-b
Головний розпорядник бюджетних коштів - Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (ЄДРПОУ 34566241), протокол №4.
Торги відмінено
12 480 346.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62 401.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 62 401.73 UAH
Період уточнення:
08.02.2017 16:40 - 20.02.2017 16:45
Відповідь надана
Щодо кошторису
Номер:
91248712e4ef42ed9524382dd0df1aed
Дата опублікування:
08.02.2017 17:15
Опис:
Який розмір кошторисної заробітної плати при обчисленні вартості будівництва, можливо застосувати при підготовці тендерної пропозиції?
Відповідь:
Ви вираховуєте заробітну плату самостійно - це не є обсяг будівельних матеріалів, не обсяг робіт, але є рекомендації, якими керуються при розрахунку кошторисної вартості, і, відповідно, отриманні експертного звіту, і ця вартість вкладалася в очікувану вартість закупівлі, а саме: сереньомісячна заробітна плата - 3400,00 грн. при середньому розряді - 3,8. Інших рекомендацій на сьогоднішній день не розроблено, але, навіть, як очікують розроблення її з підвищенням аж до 5000,00 грн. - ця заробітна плата, підкреслюємо, є рекомендованою, лише на вартість заробітної плати переглядатися договірна ціна не буде, бо ця рекомендована майбутня зміна не є одним із пунктів статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі", оскільки лише ця стаття надає право регулювати ціну договору, хоч і динамічну!!!! І, звертаємо увагу, динамічна ціна не стосується заробітної плати, як такої.
Дата відповіді:
09.02.2017 12:49