-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на...×-
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ
- ID: UA-2026-05-21-003598-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29294509
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню дор...×-
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ (код згідно ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-04-27-009004-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29039330
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання доріг (послуги з грейдерування доріг)- ID: UA-2025-08-01-007435-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26031657
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення заборонних дорожніх знаків заборони руху вантажних автомобілів п...×-
Послуги з встановлення заборонних дорожніх знаків заборони руху вантажних автомобілів по вул. Соборності в с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2025-03-28-004889-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24854937
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню дор...×-
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ) (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2024-11-14-004510-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23249286
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню дор...×-
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера ДЗ148 по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ) (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2024-05-15-010517-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21566941
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту - протирадіаційного укриття (ПРУ) Сте...×-
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту - протирадіаційного укриття (ПРУ) Степанківського ліцею – закладу загальної середньої освіти Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області за адресою: вул. Героїв України, 56, с. Степанки Черкаського району Черкаської області. Код за ДК 021:2015 – 45210000-2 «Будівництво будівель»
- ID: UA-2023-12-14-020032-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20073945
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту – протирадіаційного укриття (ПРУ) Хац...×-
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту – протирадіаційного укриття (ПРУ) Хацьківського ліцею – закладу загальної середньої освіти Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області за адресою: вул. Тищенка, 23, с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015 – 45210000-2 «Будівництво будівель»)
- ID: UA-2023-11-30-012356-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19850277
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нoве будiвництвo захиснoї спoруди цивiльнoгo захисту - прoтирадiацiйнoгo укриття (ПРУ) зак...×-
Нoве будiвництвo захиснoї спoруди цивiльнoгo захисту - прoтирадiацiйнoгo укриття (ПРУ) закладу дoшкiльнoї oсвiти (ясла-садoк) «Берiзка» села Хацьки Степанкiвськoї сiльськoї ради Черкаськoгo райoну Черкаськoї oбластi за адресoю: вул. Герoїв України, 1, с. Хацьки Черкаськoгo райoну Черкаськoї oбластi (Код за ДК 021:2015: 45210000-2 Будiвництвo будівель)
- ID: UA-2023-11-09-001975-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19568169
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Березова в с. Залевки Черкаського району Черкаської облас...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Березова в с. Залевки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-11-07-016313-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19549268
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Незалежності в с. Залевки Черкаського району Черкаської о...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Незалежності в с. Залевки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-11-07-016284-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19549238
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці Святославська в с. Хацьки Черкаського району Черкаської о...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці Святославська в с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-10-31-003334-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19463552
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Пшеничного в с. Хацьки Черкаського району Черкас...×-
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Пшеничного в с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-08-02-001268-a
- Дата створення : 02.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18558715
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул.Соборності в с.Хацьки Черкаського району Черкаської області- ID: UA-2023-05-25-003669-a
- Дата створення : 25.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17890179
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Пшеничного в с. Хацьки Черкаського району Черкас...×-
Роботи з поточного ремонту дороги по вул. Пшеничного в с. Хацьки Черкаського району Черкаської області (Код за ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2023-04-17-003468-a
- Дата створення : 17.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17509156
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04408844ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -