• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Експлуатаційне утримання доріг (послуги з грейдерування доріг)

ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Експлуатаційне утримання доріг (послуги з грейдерування доріг)) Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва ДК:021:2015 – 45233141-9 –Технічне обслуговування доріг» Процедура закупівлі – відкриті торги, з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 з урахуванням змін

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 0aeb372123244d0cb8d2799a6905b87c
Внутрішній номер закупівлі: 26031657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-01-007435-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Трубенко Анна Володимирівна 380981175303 stepanki.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.08.2025 14:48 - 06.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2025 14:48 - 09.08.2025 00:00
Аукціон: 11.08.2025 14:42 - 11.08.2025 15:05
Період кваліфікації: 11.08.2025 15:05 - 11.08.2025 16:28
Період завантаження договору: 17.08.2025 00:00 - 27.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Експлуатаційне утримання доріг (послуги з грейдерування доріг)