-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання доріг (послуги з грейдерування доріг)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
1253a646d8a04b8e859905480c8fab70
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-01-008812-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408844
-
Адреса:
19632, Україна, Черкаська область, село Степанки, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408844
-
Адреса:
19632, Україна, Черкаська область, село Степанки, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційне утримання доріг (послуги з грейдерування доріг)
Примітки:
ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Експлуатаційне утримання доріг (послуги з грейдерування доріг))
Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва
ДК:021:2015 – 45233141-9 –Технічне обслуговування доріг»
Процедура закупівлі – відкриті торги, з урахуванням особливостей
здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України
“Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 з урахуванням змін
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.08.2025 14:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтепанківська
Сума300 000.00 UAH