• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ

ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ) Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва ДК:021:2015 – 45233141-9 –Технічне обслуговування доріг» Процедура закупівлі – відкриті торги,з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 з урахуванням змін

Завершена

472 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7c7bb586e7b34f448ec653f7672abb29
Внутрішній номер закупівлі: 29294509
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-003598-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Кибукевич Катерина Іванівна 380635762047 stepanki.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 472 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 11:12 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 11:12 - 29.05.2026 00:00
Аукціон: 29.05.2026 12:02 - 29.05.2026 12:25
Період кваліфікації: 29.05.2026 12:25 - 29.05.2026 13:31
Період завантаження договору: 04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴472 000.00 Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ