-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ
Оголошено тендер
472 000.00
UAH
Номер:
a9b1424836004f42b5aded69faf97086
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-21-003341-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408844
-
Адреса:
19632, Україна, Черкаська область, село Степанки, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408844
-
Адреса:
19632, Україна, Черкаська область, село Степанки, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
472 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ
Примітки:
ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги утримання вулично-шляхової мережі (послуги автогрейдера по грейдеруванню доріг на території Степанківської СТГ)
Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва
ДК:021:2015 – 45233141-9 –Технічне обслуговування доріг»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.05.2026 10:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтепанківська
Сума472 000.00 UAH