-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул.Соборності в с.Хацьки Черкаського району Черкаської області
Тендер Prozorro UA-2023-05-25-003669-a
Код за ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь «Поточний ремонт дороги по вул.Соборності в с.Хацьки Черкаського району Черкаської області»
Завершена
1 193 451.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 967.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 967.25 UAH
Номер:
0059e4e52d6e41d9a31bb9e1b211f4ec
Внутрішній номер закупівлі:
17890179
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-25-003669-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408844
-
Адреса:
19632, Україна, Черкаська область, село Степанки, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кучеренко Оксана Анатоліївна 380960732955 stepanki.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 193 451.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2023 10:59 - 31.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2023 10:59 - 03.06.2023 00:00
Аукціон:
05.06.2023 13:11 - 05.06.2023 13:40
Період кваліфікації:
05.06.2023 13:40 - 14.06.2023 14:57
Період завантаження договору:
20.06.2023 00:00 - 30.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 193 451.00 Поточний ремонт дороги по вул.Соборності в с.Хацьки Черкаського району Черкаської області