-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул.Соборності в с.Хацьки Черкаського району Черкаської області
Оголошено тендер
1 193 451.00
UAH
Номер:
fd811920bdcb46b08cf9b11474c23029
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-25-001419-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408844
-
Адреса:
19632, Україна, Черкаська область, село Степанки, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕПАНКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408844
-
Адреса:
19632, Україна, Черкаська область, село Степанки, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 193 451.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дороги по вул.Соборності в с.Хацьки Черкаського району Черкаської області
Примітки:
Код за ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
«Поточний ремонт дороги по вул.Соборності в с.Хацьки Черкаського району
Черкаської області»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.05.2023 10:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 193 451.00 UAH