-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Коригування проектної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі та споруд Українсько...×-
Коригування проектної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-07-30-011037-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957822
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж системи охоронно-тривожного призначення- ID: UA-2026-03-19-011951-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28665297
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткове оприлюднення договору з додатками до звіту про укладений договір, оприлюднений з...×-
Додаткове оприлюднення договору з додатками до звіту про укладений договір, оприлюднений за №UA-2024-10-18-006189-a
- ID: UA-2026-02-19-007396-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28361600
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Коригування проектної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі та споруд Українсько...×-
Коригування проектної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва».
- ID: UA-2025-10-24-011906-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26884870
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд на об'єкті «Капітальний ремонт частини приміщень Українського науко...×-
Авторський нагляд на об'єкті «Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (6 – 9 поверхи)»
- ID: UA-2025-10-14-005473-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26743606
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Авторський нагляд на об'єкті «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-п...×-
Авторський нагляд на об'єкті «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 13-А»
- ID: UA-2025-08-19-007626-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26179472
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної х...×-
Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (6 – 9 поверхи) (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
- ID: UA-2025-03-19-014189-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24766268
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної х...×-
Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (1 – 5 поверхи) (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
- ID: UA-2025-03-19-014106-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24766185
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірург...×-
Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 13-А (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
- ID: UA-2025-03-19-013999-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24766074
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Українського науково-практичного центру енд...×-
Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
- ID: UA-2025-03-19-013926-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24766004
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Нове будівництво свердловини (основної та дублюючої) з пунктом водопідготовки Українського...×-
Нове будівництво свердловини (основної та дублюючої) з пунктом водопідготовки Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (Код ДК 021:2015 - 45262000-1 «Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельних»)
- ID: UA-2025-03-19-013788-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24765864
ДК 021:2015: 45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельнихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Нове будівництво дахової котельні з індивідуальним тепловим пунктом будівлі Українського н...×-
Нове будівництво дахової котельні з індивідуальним тепловим пунктом будівлі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (Код ДК 021:2015 -45220000-5 «Інженерні та будівельні роботи»)
- ID: UA-2025-03-19-013704-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24765779
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Нове будівництво газової котельні та газопостачання будівлі Українського науково-практично...×-
Нове будівництво газової котельні та газопостачання будівлі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (Код ДК 021:2015 - 45251000-1 «Будівництво електростанцій і теплових станцій»)
- ID: UA-2025-03-19-013581-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24765655
ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі та споруд...×-
Розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 13-А»
- ID: UA-2024-12-02-010299-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23476721
Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України ЄДРПОУ: 22863747ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво БКТП та внутрішньо майданчикових мереж електропостачання на об’єкті «Українськ...×-
Будівництво БКТП та внутрішньо майданчикових мереж електропостачання на об’єкті «Український науково-практичний Центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України на Кловському узвозі, 13-А у Печерському районі м. Києва (Код ДК 021:2015 - 45310000-3 Електромонтажні роботи)
- ID: UA-2024-10-24-016809-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23018799
Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України ЄДРПОУ: 22863747ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -