-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (6 – 9 поверхи) (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
Тендер Prozorro UA-2025-03-19-014189-a
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком: 1) документів про освіту, записів в трудових книжках, які можуть бути складені українською та/або російською мовами; 2) документального підтвердження відсутності у санкційному списку Європейського Союзу, яке надається шляхом формування .pdf файлу на сайті https://www.sanctionsmap.eu/#/main, складене англійською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
569 087 871.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 845 439.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 845 439.36 UAH
Номер:
6780b88de7e04045bafab2d987173ea4
Внутрішній номер закупівлі:
24766268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-19-014189-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22863747
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, Кловський узвіз, 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ТУРУБАРОВА ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА +380442543212 turubarova@endocenter.com.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
569 087 871.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2025 20:26 - 07.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2025 20:26 - 10.04.2025 00:00
Аукціон:
10.04.2025 12:41 - 10.04.2025 13:22
Період кваліфікації:
10.04.2025 13:22 - 30.05.2025 11:45
Період завантаження договору:
05.06.2025 00:00 - 15.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴569 087 871.00 Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (6 – 9 поверхи) (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)