-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (6 – 9 поверхи) (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
Оголошено тендер
569 087 871.00
UAH
Номер:
de02ad6dd8cd4289893462ceec83244a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-19-002756-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22863747
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, Кловський узвіз, 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22863747
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, Кловський узвіз, 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
569 087 871.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (6 – 9 поверхи) (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
19.03.2025 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК – 2301800 Найменування кроку (кількісні та якісні кроки з впровадження реформ/інвестицій): 7.14 Створення (капітальний ремонт приміщень, реконструкція тощо) належних умов перебування в закладах охорони здоров`я з метою підвищення якості надання медичних послуг. 7.15 Створення (капітальний ремонт приміщень, реконструкція тощо) належних умов перебування в закладах охорони здоров`я з метою підвищення якості надання медичних послуг.
Сума569 087 871.00 UAH